Horní síť na trampolínu Spartan 430 - 14 ft, 8 tunelů economy New

bez DPH: 1 156 Kč

s DPH: 1 399 Kč

  • Katalogové číslo: 0038ss-8-RT2019
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny): neznámý
  • Skladem: 1 ks
  • Počet v balení: 1 ks

Vysoce kvalitní vnější síť na trampolíny Spartan Economy o průměru konstrukce 426-430 cm a s 8 tunely v síti. Dostatečná výška sítě, kvalitní karabiny a robustní zip. Silná síťovina, kvalitní PVC tunely v modré barvě, kvalitně přišité spodní karabinky.

Horní ochranná síť na trampolínu Spartan Economy 426-430 cm s 8 tunely pro navlečení na stojny konstrukce horní ochranné sítě. Výška sítě 180 cm umožňuje použití úplně pro všechny trampolíny stejného typu. Náhradní síťovina bez konstrukce sítě. Vysoce pevná, exkluzivní provedení, vyrobena s požadavkem na maximální pevnost a bezpečí dle nejpřístnější legislativy.Možno použít jen na trampolíny o 8 tyčích v horní ochranné síti - vnější vedení sítě (po obvodu konstrukce). Zapínání - robustní barevný zip s jezdcem + vnější bezpečnostní pojistky (kovové karabiny).  Pasuje na stejný typ trampolín tohoto rozměru. Tj. - vnější síť, 4 U-Nohy.

Výrobci zpravidla vyrábějí trampolíny dle norem, díky tomu můžete použít síť jiného výrobce na svoji trampolínu.

Návod, jak zjistím, že síť bude pasovat:

1/ Změřte průměr kovové konstrukce trampolíny (od vnější strany k vnější straně, tj. včetně rámu, měří se přes střed trampolíny), měli byste naměřit 426-430 cm. Při větší naměřené odchylce změřte více směry, možná zjistíte, že přenášením trampolíny došlo ke změně tvaru a z trampolíny máte ovál. Pokud zjístíte tento problém, trampolínu srovnejte a znovu změřte více směry. Výsledek měření se o pár cm může lišit (přirozená odchylka; někdy se při měření např. netrefíte do středu trampolíny)

2/ Spočítejte rukávy/tunely sítě, musíte napočítat "8"

3/ Ověřte, že máte stejný typ sítě:
a/ vnější vedení sítě (síť je vedena po vnějším obvodu trampolíny)
b/ Původní síť má tunely/rukávy pro navlečení na konstrukci sítě (nesmí mít poutka k přichycení ke stojně horní ochranné sítě.
c/ Horní krytky (nasazené nahoře na tyči) jsou schované v tunelu/rukávu sítě.

Pokud vše odpovídá, můžete síť objednat. Novou síť instalujte jako při montáži trampolíny. tzn. demontujte konstrukci sítě a postupně navlékejte na jednu stojnu, kterou posléze připevníte k trampolíně, pak na další ..., dokud nenavlečete na všechny stojny a tyto nepřipevníte k trampolíně. V žádném případě nenatahujte novou síť na stojící konstrukci trampolíny, mohlo by dojít k nevratnému poškození sítě.

Bezpečnostní upozornění:
Z bezpečnostních důvodů je doba použitelnosti sítě ohraničena na 2 sezóny (od prvního použití sítě). Následkem působení slunečního záření, počasí a mechanickým používáním síť ztrácí na pevnosti a snižuje se její účinnost. Z bezpečnostních důvodů sítě pravidelně vyměňte na 3. sezónu (i když se síť ještě jeví v pořádku). Horní ochranné sítě jsou nejdůležitejším bezpečnostním prvkem na každé trampolíně, jsou však spotřebním dílem, a tak bohužel také pravidelnou investicí do Vaší trampolíny z důvodu jejich opotřebení.